Oferta

Rolety meteriałowe

Stanowią funkcjonalną i estetyczną ozdobę, dzięki czemu doskonale pasują do każdego pomieszczenia. Zastosowane w nich mechanizmy zwijające pozwalają na płynną, odbywającą się w bardzo łatwy sposób, regulację. Zazwyczaj są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów, a do ich wykonania używa się różnorodnych materiałów takich jak: tkaniny firanowe, refleksyjne a nawet podgumowane. Razem z roletami oferowany jest duży wybór elementów dekoracyjnych.

Z naszej bogatej oferty na szczególną uwagę zasługują rolety firm FABER i ANWIS, Decoratum, Deco-sun.

Rolety materiałowe (kasetowe) Fantazja

 

Rozwiązanie idealne do okien nowej generacji, wykonanych zarówno z drewna jak i PCV oraz aluminium. Posiadają prosty i niezawodny mechanizm sterujący.

 

Rolety te, mocowane są do okna w świetle szyby, dzięki czemu stanowią integralną część skrzydła. Zastosowane prowadnice umożliwiają uchylenie okna bez odkształcenia tkaniny. W zależności od rodzaju tkaniny pełnią funkcję ozdobną, zaciemnienia oraz filtracji światła – ograniczając jego dopływ.

 

Półokrągła kaseta rolety nie ogranicza otwierania okna, a różne kolory mechanizmów pozwalają na dopasowanie ich do koloru okien. Kasety rolet fantazja wykonane są w kolorach złoty dąb, orzech, mahoń i wielu innych. Osprzęt rolet materiałowych FANTAZJA wykonany jest z aluminium i w zależności od koloru pokryty jest lakierem proszkowym lub okleiną drewnopodobną.

 

Producenci tego typu rolet to: Anwis, Decoratum, Deco-sun

Rolety materiałowe RM 18,25,32,36 mm

 

Typowe rolety materiałowe o średnicy wałka od 18 do 36 mm. W zależności od rodzaju tkaniny pełnią funkcję ozdobną, zaciemnienia oraz filtracji światła – ograniczając jego dopływ.

 

Rolety materiałowe zazwyczaj montowane są do ściany lub sufitu. Zakrywają cały otwór okienny. W śród wielu różnych rozwiązań, dostępne są również takie, w których wałek do nawijania rolety umieszczony jest w estetycznej kasecie. Ze względu na konstrukcję mechanizmu nie zaleca się mocowanie do skrzydeł okiennych otwieranych. Rolety o średnicy wałka 25 i 36 mm przystosowane do sterowania elektrycznego (Somfy). Producenci tego typu rolet to: Anwis, Decoratum, Deco-sun, Faber.

Rolety materiałowe Impresja

 

Rolety materiałowe IMPRESJA stanowią nowość zarówno w naszej ofercie jak i w systemach roletowych. Ich pierwsza prezentacja odbyła się na wystawie Sztutgart 2006. Producentem rolet IMPRESJA jest firma ANWIS.

 

Rolety te są mocowane do ściany lub sufitu dzięki czemu ozdabiają cały otwór okienny. Jako jedyne, dzięki współpracy dwóch tkanin o różnej przepuszczalności, pozwalają na regulację dopływu ilości światła do pomieszczenia bez konieczności podnoszenia rolety. Idealnie komponują się we wnętrzach o nowoczesnym wystroju. Posiadają estetyczną aluminiową kasetę i są dostępne w 6 kolorach materiałów: białym, niebieskim, zielonym, różowym, beżowym i siwym.