Oferta

Napędy i sterowania elektryczne

O każdej porze dnia i nocy rolety, żaluzje oraz markizy pełnią w naszych domach różne funkcje. Dla tych którzy lubią dłużej pospać, stanowią ochronę przed porannym słońcem.

W ciągu dnia zabezpieczają przed zbyt intensywnymi promieniami słońca, a w nocy są doskonałym zabezpieczeniem przed ciekawskimi spojrzeniami lub włamaniem.

 

Żeby móc w pełni korzystać z wymienionych udogodnień, niezbędne jest automatyczne sterowanie i napęd. Z pomocą w tej dziedzinie przychodzi firma Somfy, której produkty wyposażone w siłowniki elektryczne, oraz odpowiednią automatykę, z powodzeniem poprawiają komfort użytkowania wspominanych już markiz, rolet, czy żaluzji.

 

Francuska Firma Somfy, istniejąca od 1960 roku, posiadająca 45 filii lub przedstawicielstw znajdujących się w 40 krajach świata, zatrudniająca 3 060 pracowników oraz posiadająca 200 milionów użytkowników swoich produktów na całym świecie – w chwili obecnej, jest to liderem na rynku światowym, produkującym nowoczesne systemy sterowania stosowane między innymi w markizach roletach i żaluzjach.

 

Produkty firmy Somfy wyposażone są w elektryczne siłowniki z nadajnikami radiowymi, które wraz z nowoczesnymi wielokanałowymi pilotami, pozwalają na dowolne ustawienia i konfigurowanie sterowania żaluzji i rolet – dopasowując je do indywidualnych potrzeb klienta. Ogromna zaletą nowej generacji napędów z wbudowanym odbiornikiem radiowym, jest znaczne ogranicza kucia ścian i okablowania. Wieloletnia gwarancja i niezawodność oraz serwis dostępny na terenie całego kraju jest wystarczającym argumentem stosowania przez nas napędów tej firmy.

 

Niejednokrotnie gabaryty rolety czy markizy lub sposób i miejsce montażu nie pozwalają na użycie ręcznego sterowania i konieczny jest dobór sterowania elektrycznego. W trakcie pomiaru nasz pracownik zasugeruje Państwu takie rozwiązanie.